Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: kwota kredytu: 10 000 PLN, okres kredytowania: 36 miesięcy, rodzaj rat: równe

Pekao SA - Pożyczka Ekspresowa

Pożyczka Ekspresowa
Kwota kredytu: 10 000 PLN
Okres kredytowania: 36 miesięcy
Oprocentowanie: 8,99%
Rata: 337,03 PLN

Szczegóły produktu

Rata kredytu 337,03 PLN
Liczba rat 36
Oprocentowanie: 8,99% Kredyt oprocentowany jest wg zmiennej stopy procentowej. Oprocentowanie kredytów gotówkowych może być uzależnione od: kwoty kredytu, okresu spłaty i indywidualnej oceny zdolności kredytowej przez dany bank.
Oprocentowanie rzeczywiste 14,11%
Prowizja 600 PLN Prowizja za udzielenie Pożyczki Ekspresowej PEX wynosi 6%.
Ubezpieczenie kredytu 0% Ubezpieczenie nie jest obligatoryjne. Koszt ubezpieczenia wynosi 0,34% kwoty zadłużenia miesięcznie
Ubezpieczenie obejmuje następstwa następujących zdarzeń:
- śmierci
- trwałej i całkowitej niezdolności do pracy
- trwałego inwalidztwa
- pobytu w szpitalu
- utraty pracy
- czasowej niezdolności do pracy
- poważnego zachorowania
Wcześniejsza całkowita spłata kredytu 0 Bank Pekao SA nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki
Suma odsetek w okresie kredytowania 1 533 PLN Suma odsetek w okresie kredytowania to wartość odsetek, jakie kredytobiorca zapłaci bankowi przez cały okres spłaty kredytu.
Całkowita kwota do spłaty kredytu 12 133 PLN Całkowita kwota kredytu do spłaty to suma odsetek zapłaconych w okresie kredytowania oraz prowizji za udzielenie kredytu.

Dodatkowe informacje

Maksymalna kwota kredytu 200 000 PLN Podana wartość to najwyższa kwota kredytu, jaką może udzielić bank w ramach danej oferty. Maksymalna kwota kredytu w przypadku każdego klienta jest uzależniona m.in. od indywidualnej oceny zdolności kredytowej przez dany bank.
Maksymalny okres kredytowania 96
Kredyt na oświadczenie o dochodach nie Wysokość dochodów klienta oceniana jest na podstawie oświadczenia złożonego przez klienta.
Kredyt 100% online nie
Oferta dla stałych klientów tak Oferta dostępna jest dla Klientów, którzy posiadają lub otworzą Rachunek Eurokonto (zawarcie umowy musi nastąpić najpóźniej z chwilą zawarcia umowy Pożyczki) i zasilają, bądź zadeklarują zasilanie rachunku wpływami z tytułu dochodów oraz złożą wniosek o wydanie karty kredytowej
Warunki promocyjne Oferta Specjalna na dowolny cel. Obowiązuje do 31 marca 2018 r.
Dodatkowe informacje

Parametry kredytu na podstawie reprezentatywnego przykładu

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 15,03% (przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki - 4000 zł, pożyczka zaciągnięta na okres 30 miesięcy, oprocentowanie zmienne - 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 767,26 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 255,32 zł, odsetki 511,94 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 767,26 zł płatna w 29 ratach miesięcznych po 158,91 zł, 30. rata wyrównująca 158,87 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 4000 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 04.01.2018 r.

Komentarze

~wsciekła
Opinia z dnia: 9-08-2013

Bank masakra.KOnto mam w tym banku(niestety jeszcze) od 10 lat,kredyt od 5, zostały mi ostatnie 3 raty,niestety z powodu problemów finansowych nie moglam zapłacic jednej raty.W kolejnym miesiącu moje zadłużenie "urosło" o 145 zł.Bank w jednej sprawie wysłal mi 4 monity,każdy oczywiście płatny,tłumaczą się tym że monity wysyła system.Po zapłaceniu karnych odsetek znowu jestem ratę w plecy i znowu oddam piekny haracz.I znowu zabraknie na ratę i znowu bank będzie mogł na mnie zarobić.Najgorszy bank z jakim miałam do czynienie.Dodam,że poprzednie raty były spłacane terminowo.

odpowiedz
~gość
Opinia z dnia: 19-09-2013

do wściekłej autorki jak wyżej : trzeba było wziąć ubezpieczenie kredytu to nie byłoby problemu w przypadku problemów finansowych .poza tym jak się podpisuje umowę to trzeba płacić swoje zobowiązania na czas . każdy bank tak reaguje na brak splat

odpowiedz
~niezadowolony
Opinia z dnia: 6-10-2013

Bank naprawdę nie idzie klientowi na ręke. Miałem lekki minus na koncie 3,47 pln i chcą żebym ubezpieczył kredyt bo jestem niewiarygodny. Konto mam już jakieś 10 lat, ale na pewno już niedługo.

odpowiedz
~basia
Opinia z dnia: 22-10-2013

bank ma dużo utrudnień, stosy dokumentów przy zawieraniu umowy kredytowej, nie jest przyjazny dla stałych klientów, czas zmienić bank

odpowiedz
~Swoj
Opinia z dnia: 10-11-2013

Ale przynajmniej dają ten kredyt a nie sciemniają. Pozatym mozna u nichn negocjowac oprocentowanie a co do wpisu wscieklej to slabo brac kredyty jak sie nie jest pewnym czy sie da rade splacic

odpowiedz
~Rozczarowana
Opinia z dnia: 11-12-2013

W tym Banku przelewy idą na pieszo...gdzie droga prowadzi przez Warszawę jakaś masakra..z tego powodu też zmieniliśmy bank na inny....

odpowiedz
~Jerzy
Opinia z dnia: 15-12-2013

Super bank daje bez zastrzeżeń nawet zasmarkanym pijakom aby tylko miał emeryturę i dał jeszcze rady podpisać.Koniecznie musi być piany bo taki klient na trzeźwo nie da radę podpisać.Ważne ,że pracownik w oczach dyrektora ma efekty w pracy.Nie ważne ,że klient nie płaci nie ważne ,że ktoś za niego płaci i nie ważne , że takie gówno mieszka z rodziną i rodzina cierpi bo bankowi ważny jest klient do oskubania i do efektu w pracy pracownika bo inaczej biedny pracownik będzie zwolniony.Pozdrawiam Dyrektora PEKAO I EUROBANK BIELSK PODLASKI.

odpowiedz
~mirsek
Opinia z dnia: 30-06-2014

" Bank masakra.KOnto mam w tym banku(niestety jeszcze) od 10 lat,kredyt od 5, zostały mi ostatnie 3 raty,niestety z powodu problemów finansowych nie moglam zapłacic jednej raty.W kolejnym miesiącu moje zadłużenie "urosło" o 145 zł.Bank w jednej sprawie wysłal mi 4 monity,każdy oczywiście płatny,tłumaczą się tym że monity wysyła system.Po zapłaceniu karnych odsetek znowu jestem ratę w plecy i znowu oddam piekny haracz.I znowu zabraknie na ratę i znowu bank będzie mogł na mnie zarobić.Najgorszy bank z jakim miałam do czynienie.Dodam,że poprzednie raty były spłacane terminowo." Żaden bank w ciągu miesiąca nie wysyła 4 monitów, wiem coś o tym wiec napisz prawde a nie oszukuj innych.

odpowiedz
~Szarlotka
Opinia z dnia: 1-08-2014

" " Bank masakra.KOnto mam w tym banku(niestety jeszcze) od 10 lat,kredyt od 5, zostały mi ostatnie 3 raty,niestety z powodu problemów finansowych nie moglam zapłacic jednej raty.W kolejnym miesiącu moje zadłużenie "urosło" o 145 zł.Bank w jednej sprawie wysłal mi 4 monity,każdy oczywiście płatny,tłumaczą się tym że monity wysyła system.Po zapłaceniu karnych odsetek znowu jestem ratę w plecy i znowu oddam piekny haracz.I znowu zabraknie na ratę i znowu bank będzie mogł na mnie zarobić.Najgorszy bank z jakim miałam do czynienie.Dodam,że poprzednie raty były spłacane terminowo." Żaden bank w ciągu miesiąca nie wysyła 4 monitów, wiem coś o tym wiec napisz prawde a nie oszukuj innych." Taak? A to ciekawe. Bo do mnie Pani dzwoniła z banku na drugi dzień po wizycie i dokonaniu wszelkich opłat, że mam do zapłacenia kilkadziesiąt złotych. Tak jej pokazuje system. I nei był to pojedynczy przypadek

odpowiedz
~Adam
Opinia z dnia: 12-08-2014

Mam w tym banku rachunek wspólny z żoną"od zawsze". Brak zadłużenia. Limit w karcie 5 tys. sporadycznie "nadgryzany" ale natychmiast regulowany. Wpływy miesięczne z umów o pracę ok. 6,5 tys + regularne ze zleceń ok. 2 tys. W związku z dużym remontem domu aplikuję o kredyt 30 tys. na 3 lata (36 rat). Wstępna decyzja pozytywna. Zdolność kredytowa ustalona przez bank na 55 tys (piątek 8 sierpnia). Dzisiaj proponują mi kredyt w kwocie 2o tys. z ubezpieczeniem na 5 lat(60 rat) z ratą ok. 535 zł. Kpina, zdzierstwo! Rezygnuję z ich usług.

odpowiedz