Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: kwota kredytu: 10 000 PLN, okres kredytowania: 36 miesięcy, rodzaj rat: równe

Alior Bank - Pożyczka gotówkowa 5 na 5

Pożyczka gotówkowa 5 na 5
Kwota kredytu: 10 000 PLN
Okres kredytowania: 36 miesięcy
Oprocentowanie: 5%
Rata: 314,69 PLN

Szczegóły produktu

Rata kredytu 314,69 PLN
Liczba rat 36
Oprocentowanie: 5% Oprocentowanie pożyczki ustalane jest indywidualnie i wynosi od 5% do 7,90% w skali roku
Oprocentowanie rzeczywiste 8,79% RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) uwzględnia koszty odsetek, opłaty przygotowawczej oraz dodatkowych opłat związanych z kredytem. Metodologia obliczania RRSO jest identyczna w przypadku każdego banku i kredytu.
Prowizja 500 PLN Prowizja za udzielenie pożyczki jest ustalana indywidualnie i wynosi od 5% do 36% kwoty pożyczki. Wysokość prowizji jest uzależniona od okresu kredytowania - im jest on krótszy, tym niższa jest prowizja
Ubezpieczenie kredytu 0% Ubezpieczenie pożyczki jest nieobowiązkowe
Wcześniejsza całkowita spłata kredytu Alior Bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki
Suma odsetek w okresie kredytowania 829 PLN Suma odsetek w okresie kredytowania to wartość odsetek, jakie kredytobiorca zapłaci bankowi przez cały okres spłaty kredytu.
Całkowita kwota do spłaty kredytu 11 329 PLN Całkowita kwota kredytu do spłaty to suma odsetek zapłaconych w okresie kredytowania oraz prowizji za udzielenie kredytu.

Dodatkowe informacje

Maksymalna kwota kredytu 200 000 PLN Podana wartość to najwyższa kwota kredytu, jaką może udzielić bank w ramach danej oferty. Maksymalna kwota kredytu w przypadku każdego klienta jest uzależniona m.in. od indywidualnej oceny zdolności kredytowej przez dany bank.
Maksymalny okres kredytowania 120
Kredyt na oświadczenie o dochodach nie
Kredyt 100% online nie
Oferta dla stałych klientów nie
Dodatkowe informacje

Parametry kredytu na podstawie reprezentatywnego przykładu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 18,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 532,36 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2202,36 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1470,00 zł (15%), odsetki: 732,36 zł), 34 równe, miesięczne raty w wysokości 309,78 zł – przykład reprezentatywny. W przypadku pośrednika kredytowego oprocentowanie w przedziale 5-7,9%. Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na deklarację o dochodach dotyczy wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 19.05.2016 r.

Komentarze

~Janek
Opinia z dnia: 18-12-2013

Jestem długoletnim klientem Alior Banku i dotychczasową współpracę oceniam pozytywnie, W ostatnim okresie czasu wystąpiłem o udzielenie pożyczki gotówkowej w kwocie 30000zł, Przedstawiono mi dwie oferty 36 miesięcy spłata 710 zł - oprocentowanie stałe oraz 61 miesięcy spłata 1100zł. Reasumując uważam, że kalkulator działa poprawnie gdyż podane kwoty mieszczą sie w granicach ewentualnego błędu. Chętnie nawiąże kontakt z osobami, które twierdzą, że opłacają znacznie niższe raty od kwoty pożyczki 30000zł. Dodam jedynie, że zaliczam się do wiarygodnych klientów powyższego banku i dziwi mnie fakt, dlaczego przedstawiono mi ofertę która tak naprawdę nie jest korzystna w porównaniu z innymi bankami choć doradca przekonywał mnie, że lepszej oferty na rynku nie znajdę. Pozdrawiam pracowników Alior Banku

odpowiedz
~Sławek
Opinia z dnia: 31-12-2013

niestety bank jak bank kredyty chętnie dają jak widzą z tego profity, ale ten bank ma bardzo duże ubezpieczenie, ja brałem kredyt na 15000 tyś. w ciągu 14 dni od otrzymanie kredytu musiałem oddać już 1700 zł jest to ukryte koszty banku o tym nikt nie mówił, a więc już nie otrzymałem 15000 a 13300 od 15000 liczone jest oprocentowanie czyli spłacamy kredyt jeszcze dodatkowo ich koszta 1700 zł

odpowiedz
~Piotrek
Opinia z dnia: 17-02-2014

farsa jak nic biorąc kredyt 45000 alior bierze ratę wyższa niż porównywarka pokazuje. powiedzieli ze rata mnie wyniesie 788 zł

odpowiedz
~gucio
Opinia z dnia: 18-02-2014

pomnożyłeś piąte przez dziesiąte i tak ci wyszło:P odpowiednio policz i wyjdzie dobra rata

odpowiedz
~kimkim2ss
Opinia z dnia: 22-02-2014

w Aliorze otrzymałem około 10 000 zł kredytu gotówkowego z ratą powyżej 250 zł / mc na okres około 60 mc-y - jeśli pożycza się 10 tyś a musi się oddać ponad 15 tyś, więc trochę trudno mówić o oprocentowaniu na poziomie 10% - można uznać, że przez cały okres kredytu uśredniając gdy spłaca się 15 zł to za każdym razem uśredniając kapitał stanowi 10 zł a więc rzeczywiste oprocentowanie to ponad 50% kapitału średnio przy każdej racie (ale ładniej brzmi podana wartość "w skali roku" choć kredyt wcale na rok nie jest) - cały chwyt polega na ukrytych kosztach przymusowego ubezpieczenia z którego nie ma możliwości rezygnacji - nie dość że opłata za ubezpieczenie jest w całości pobierana od razu to jeszcze wliczona w kredyt, a więc od przymusowego ubezpieczenia jeszcze bank nalicza odsetki - tak więc po całym roku spłacania kredytu z odsetkami i tak kapitał do spłaty jest większy niż się pożyczyło...

odpowiedz
~yami
Opinia z dnia: 25-02-2014

Ten bank to jakiś żart. Najpierw dostaję telefon o pomyślnym przebiegu weryfikacjii informację, że w ciągu kilku godzin skontaktuje się ze mną bankier. Minął tydzień i nikt do mnie nie zadzwonił. Na mail'a nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Po zadzwonieniu na infolinię dostałem odpowiedź, że wniosek został rozpatrzony negatywnie. To czekam jak idiota tyle czasu, a oni nawet nie byli łaskawi napisać sms'a o tym, iż został rozpatrzony negatywnie? Zajebiste traktowanie klienta, jak da się go dymnąć to go bierzemy, jak nie to niech spier... ODRADZAM!!!

odpowiedz
~zażenowana
Opinia z dnia: 18-04-2014

Chciałam wziąć ekspres na 10 rat w sklepie, niestety sklep ma jedynie umowę z ALIOR bankiem i kredytu nie otrzymałam. Powodu nie chcą podać, pracuję w budżetówce (stała, pewna praca), zarabiam 3 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki (zarabiają o wiele więcej ode mnie). Skoro 3 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje Wasze kredyty?

odpowiedz
~SABA
Opinia z dnia: 22-05-2014

Też często bralem w tym banku kredyt i na raty bez żadnego problemu,na pocztę dostawałem informacje ze do 3tys moge brać bez zaświadczenia ,aż pewnego razu w sklepie niemiłe zaskoczenie .Bank nie udzieli mi kredytu powodu nie podadzą.Na szczęscie sklep posiadał ofertę w innym banku gdzie otrzymałem bez problemu .TAK TRACI SIĘ KLIENTA .

odpowiedz
~aga
Opinia z dnia: 27-10-2014

Witam,ja bardzo sobie chwalę ten bank dostałam kredyt 9000 zł bez wizyty w oddziale nie będąc ich klientem.Kredyt spłacam oprocentowanie niecałe 9% i chyba przeniosę konto do nich. polecam.

odpowiedz
~rozczarowana
Opinia z dnia: 28-10-2014

A ja juz stracilam zaufanie do Alior.Niestety mam tam kredyt hipoteczny.W zeszlym roku minely trzy lata i musialam zaplacic kolejne ubezpieczenie Niskiego Wkladu Wlasnego.I to dla mnie zrozumiale,mam to w umowie.Po 3 latach NWW zmniejszyl sie, a skladke naliczono mi 400% wyzsza niz pierwsza.Po moich reklamacjach w koncu dowiedzialm sie,ze skadka wyniosla 750zl.Niestety nadplaty nie zwrocono mi na konto jak prosilam lecz odliczano od niej kolejne raty.Tak wiec trzy kolejne raty wplacilam na siłe,,do przodu''.A zanim wszystko dostalam na pismie to minely 3 miesiace...A najdziwniejsze to to, ze minal rok a bank chce kolejna skladke na ubezpieczenie,ktore mam placic co 3 lata.Dzwonili z dzialu windykacji dlaczego skladki nie zaplacilam .Nawet nie dostalam takiej informacji, ze mam cos placic.Mam inny harmonogram niz pani z tego dzialu!! Wyjasniam to juz 2 tygodnie.Nie chcialam tego zaplacic do czasu wyjasnienia, ale bank juz pobral skladke z mojego konta osobistego i obciazyl mnie kwota 25zl za list polecony.A mnie znowu czeka stres i wyjasnienia.Rozpatrzenie reklamacji trwa tygodniami.Czyzby bylo ich tak wiele?Dlaczego uczciwy klient musi sie denerwowac przez bałagan w systemie i brak pracownikow w dziale reklamacji.Czy ktos mial podobny przypadek?

odpowiedz