Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: średnie saldo konta: 1 000 PLN, liczba kart do konta: 1

eurobank - Konto Active

Konto Active
Średnie saldo konta: 1 000 PLN
Liczba kart do konta: 1

Szczegóły produktu

Oprocentowanie konta 0%
Opłata za prowadzenie konta 9 PLN Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana gdy:
- suma wpływów z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty przekazywana przez pracodawcę / podmiot lub osobę, z którą Posiadacz konta zawarł umowę cywilnoprawną / organ emerytalno-rentowy na konto (rachunek bieżący oraz rachunki oszczędnościowe) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wyniosła min. 1 500 zł lub
- lub średnie saldo konta (z uwzględnieniem lokat i rachunków oszczędnościowych) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wyniosło min. 15 000 zł lub
- lub na rachunek bieżący wpłynęło świadczenie wychowawcze od organu właściwego do jego wypłaty w ramach programu Rodzina 500 Plus (zwolnienie z opłaty obowiązuje do końca września 2017 r.).
Opłata za wydanie karty do konta 0 PLN
Opłata za użytkowanie karty do konta 4,90 PLN Opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania w danym miesiącu transakcji bezgotówkowych kartą o wartości co najmniej 400 zł.
Opłata za wydanie dodatkowej karty do konta 0 PLN
Opłata za użytkowanie dodatkowej karty do konta 4,90 PLN Opłata nie jest pobierana w przypadku dokonania w danym miesiącu transakcji bezgotówkowych kartą o wartości co najmniej 400 zł.
Opłata za przelew wewnetrzny

   internetowy
   w placówce banku
   telefoniczny


0 PLN
0 PLN
0 PLN
Opłata za przelew zewnętrzny

   internetowy
   w placówce banku
   telefoniczny


0 PLN
7 PLN
0 PLN
Prowizja za telefonicznych przelew zewnętrzny wykonany:
- za pomocą serwisu IVR - 0 zł
- przy pomocy doradcy - 2 zł
Prowizja za przelew do ZUS lub urzędu skarbowego - 7 zł
Opłata za wypłatę z bankomatu

   własnego Banku
   innego Banku
   za granicą


0 PLN
0 PLN
5 PLN
- prowizja za wypłatę z bankomatu eurobanku - 0 zł
- prowizja za wypłatę z bankomatu należącego do innego banku / innej sieci - 1,90 zł (wypłata poniżej 100 zł)
- prowizja za wypłatę z bankomatu należącego do innego banku / innej sieci - 0,00 zł (wypłata co najmniej 100 zł)
- prowizja za wypłatę z bankomatu za granicą - 3% min. 9,95 zł
Opłata za zlecenie stałe

   wewnętrzne
   zewnętrzne


0 PLN
0 PLN
Ustanowienie zlecenia stałego w placówce - 4 zł
Ustanowienie zlecenia stałego przez internet - 0 zł
Opłata autoryzacyjna transakcji 0 PLN
Autoryzacja transakcji internetowych token, potwierdzenie sms
Opłata za zamknięcie rachunku 0 PLN
Miesięczny koszt użytkowania konta 13,90 PLN

Dodatkowe informacje

Dostęp do konta oddział, telefon, internet, bankowość mobilna
Liczba bezpłatnych bankomatów wszystkie w kraju
Pakiet assistance do konta nie
Program bonusowy/cashback tak Zwrot 5% kwoty zrealizowanych transakcji bezgotówkowych kartą na sport, rekreację i rozrywkę dla uczestników programu "Rodzina i Przyjaciele"
Limit kredytowy w koncie tak Limit w koncie może być udzielony w wysokości od 1 000 zł do 100 000 zł. Jeżeli jest wykorzystywany nie dłużej niż 10 dni w miesiącu - jest nieoprocentowany. Prowizji za przyznanie i odnowienie limitu jest zwracana, jeżeli klient przelewa swoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub świadczenie z tytułu emerytury lub renty na konto w eurobanku
Oferta promocyjna tak Gwarancja stałych warunków cenowych - 0 zł za:
- prowadzenie konta – wystarczy, że np. klient zleci przelewanie na nie swojego dochodu, min. 1 500 zł
- wypłaty gotówki w zł ze wszystkich bankomatów w kraju
- za kartę do konta – wystarczy, że w danym miesiącu na rachunku zostaną zaksięgowane płatności Twoimi kartami do konta na łączną kwotę min. 400 zł, a bank zwróci opłatę za jej posiadanie.
2-letnia gwarancja warunków cenowych dotyczy niezmienności wysokości opłat i prowizji oraz warunków zwolnienia dla Klientów, którzy w ramach Akcji promocyjnej „Konto Active z 2- letnią gwarancją” otworzą konto w pakiecie active lub dokonają zmiany obecnie posiadanego pakietu na wymieniony powyżej.
Informacje dodatkowe

Komentarze

~monika
Opinia z dnia: 6-06-2013

Używam go od ponad pol roku i uwazam jest spoko. Dodatkowo oprocentowanie 2% co w porównaniu do konkurencji (np mbank 0%). Nie jest to duzo ale zawsze :)

odpowiedz
~zetkede
Opinia z dnia: 21-06-2013

Bardzo dobry bank, szczególnie konto online. Niezłe % lokaty. Polecam. Jestem w tym banku od ponad 5 lat.

odpowiedz
~twbolek
Opinia z dnia: 6-04-2014

Widać kto sponsorował ten ranking, jeśli Eurobank jest daleko z tyłu. Jeden z najlepszych banków internetowych od lat. Nie wiem skąd te wyliczone opłaty. Ja nie płacę nic, a bank mi dopłaca - konto jest oprocentowane, pieniądze za kartę są zwracane - a za transakcje robione kartą mam co miesiąc po kilka złotych zwrotu, korzystam bezpłatnie z sieci różnych bankomatów w całej Polsce, kredyty niskie - o co chodzi w tym rankingu

odpowiedz
~Tukan
Opinia z dnia: 5-05-2014

" Widać kto sponsorował ten ranking, jeśli Eurobank jest daleko z tyłu. Jeden z najlepszych banków internetowych od lat. Nie wiem skąd te wyliczone opłaty. Ja nie płacę nic, a bank mi dopłaca - konto jest oprocentowane, pieniądze za kartę są zwracane - a za transakcje robione kartą mam co miesiąc po kilka złotych zwrotu, korzystam bezpłatnie z sieci różnych bankomatów w całej Polsce, kredyty niskie - o co chodzi w tym rankingu" Ano chodzi o to, że ten bank ma spore koszty za prowadzenie konta w przypadku wpływów poniżej 1500 zł. Jak ktoś chce mieć to konto jako swoje drugie, to nie da rady przelewać poborów czy renty lub emerytury jak już to robi w innym banku. I czy udajesz, że tego nie widzisz ?

odpowiedz
~Kasstal
Opinia z dnia: 9-06-2014

Jestem w tym banku 3 lata i uważam, ze to najlepsza obecnie oferta na rynku. Za konto nie płacę ani złotówki, za kartę również, gdyż wykonanie transakcji kartowych na 200 zł nie jest problemem. a do tego za transakcje kartowe bank zwraca środki na konto. Do tego atrakcyjne kredyty dla klientów banku i oprocentowane konto. Nic dodać nie trzeba. POLECAM!!!

odpowiedz
~sj47
Opinia z dnia: 9-06-2014

Po przeanalizowaniu ofert bankowych, świadomie wybrałem Eurobank. Konto Prestige /21 zł. miesięcznie za prowadzenie rachunku/. Dodatkowym kryterium wyboru było to, że w moim mieście Tarnobrzegu znajduje się placówka tego banku. Zgodnie z umową i zapewnieniami pracowników, w ciągu dwóch tygodni miałem otrzymać karty płatnicze MASTERCARD DEBIT. Wydawało mi się, że trafiłem szczęśliwie. Nie wiem jak będzie dalej. Już na starcie bank pokazuje gdzie jest moje miejsce w szyku jako swojego klienta. Rzeczywiście w wyznaczonym terminie otrzymałem kody pin. Samych kart, mimo kilkakrotnych monitów telefonicznych i wizyt osobistych w banku, do obecnej chwili nie otrzymałem a to już blisko miesiąc od założenia rachunków.

odpowiedz
~Dorota
Opinia z dnia: 3-12-2014

Jestem w tym banku 7 lat. Mam konto On-line. Miesięcznie wychodzę na około +4zł. Czyli to oni mi dopłacają. Opłata 9 zł za prowadzenie nie jest pobierana przy wpływach na ponad 1.500zł. I nie musi to być wpłata jednorazowa, od pracodawcy, lecz suma wpływów miesięcznych od kogokolwiek. Opłata 3,45 zł za kartę jest zwraca po kilku dniach jesli dokonam zakupów kartą za min. 200zł. Dodatkowo na koniec miesiąca mam dopisane odsetki, niewazne ile, ważne że oprocentowanie nie wynosi 0. Za zakupy też dostaję zwrot na konto, więc zawsze jestem na plus. Bardzo ładne, bardzo przejrzyste i łatwe w obsłudze konto internetowe, w moim ulubionym czerwonym kolorze. Jestem bardzo zadowolona. I jeszcze jedno: wszystkie bankomaty na terenie Polski bezpłatne, a pobrane kwoty natychmiast są blokowane. Nie ma szans tak jak w innych bankach, że dojdzie do niezamierzonego debetu. I to jest właśnie to. Przelewy internetowe oczywiście bezpłatne. Na wszelki wypadek zaznaczam, nie jestem pracownikiem banku. Jestem zwykłą pracownicą z MOPSu.

odpowiedz
~Dorota
Opinia z dnia: 3-12-2014

" konto ok. drażni jednak oplata za tokena 2zl. miesięcznie." W telefonie token bezpłatny.

odpowiedz
~Darek
Opinia z dnia: 25-11-2015

Witam! od prawie 2 lat mam konto Prestige w Eurobanku i jestem mega zadowolony. Wpływy powyżej 3500 miesięcznie zwalniają mnie z opłaty za konto. Opłata za kartę ok. 5 zł jest zwracana gdy tylko zrobię obrót min. 500 zł. Wszystkie bankomaty za darmo - co jest niezwykle ważne w małych miejscowościach i na wakacjach, gdyż nie trzeba szukać swojej sieci!!!! Do tego programy - 5% zwrotu za sport, rekreację, kawiarnie itd. No i konto jest oprocentowane na 4 % dla środków do 3 tys. ZAWSZE WYCHODZĘ NA PLUS!!! P.S. za wakacje w Karpaczu i płatność kartą za hotel i wyżywienie zwrócili mi ponad 55 zł!!!

odpowiedz
~Melchior
Opinia z dnia: 19-02-2009

Super konto oszczędnościowe z kartą i dodatkowo jeszcze opłata za wypłatę z bankomatu na poziomie 1 zł a nie 4.

odpowiedz