Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: typ karty: wszystkie, organizacja płatnicza: wszystkie

T-Mobile Usługi Bankowe - T-Mobile Usługi Bankowe Karta Kredytowa Travel

T-Mobile Usługi Bankowe Karta Kredytowa Travel
Typ karty: Zwykła
Organizacja płatnicza: MasterCard

Szczegóły produktu

Limit kredytowy 80 000 PLN
Opłata za wydanie karty 0 PLN
Opłata roczna za korzystanie z karty 70 PLN Opłata za wznowienie karty wynosi:
- 0 zł - pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy
- 35 zł - pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 7 500 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy - 70 zł - w pozostałych przypadkach.
Opłata miesięczna (8 zł) nie jest pobierana pod warunkiem wykonania przez klienta min. 4 transakcji bezgotówkowych posiadaną do danego rachunku kartą kredytową w bieżącym okresie rozliczeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, liczonych dla każdej wydanej do rachunku karty oddzielnie, i rozliczenia ich przez bank.
Oprocentowanie transakcji bezgotówowych 9,90%
Oprocentowanie transakcji gotówowych 9,90%
Prowizja za wypłatę gotówki 6%, min. 10 zł Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatu wynosi 6%, min. 10 zł
Kwota minimalnej spłaty 30 zł Kwota minimalnej spłaty wynosi 30 zł
Koszt ubezpieczenia karty

Dodatkowe informacje

Okres bezodsetkowy 58 dni
Karta partnerska nie
Karta zbliżeniowa tak Karta kredytowa Travel wyposażona jest w technologię PayPass
Cashback tak 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe za granicą (minimalna kwota transakcji 50 zł). Maksymalna kwota zwrotu:
- 100 zł miesięcznie
- 560 zł rocznie
Zabezpieczenie karty chip, pasek magnetyczny
Minimalny dochód netto wymagany do uzyskania karty 1 000 PLN Minimalny dochód netto wymagany do uzyskania karty wynosi 1 000 zł
Informacje dodatkowe Raty w karcie - koszt 5 zł za każde rozpoczęte 500 zł.

Parametry kredytu na podstawie reprezentatywnego przykładu

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej Mastercard Travel: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19% dla limitu karty kredytowej Mastercard w kwocie 5 000,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 5 369,59 zł, oprocentowanie stałe 9,90%, całkowity koszt kredytu wynosi 369,59 zł (w tym opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0 zł, odsetki: 273,59 zł, miesięczna opłata za kartę: 8,00 zł tj. 96,00 zł rocznie). Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5 000 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Wnioskującego. Przedstawiona symulacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Komentarze

~AS klient
Opinia z dnia: 10-05-2014

Grafika ohydna. Najpaskudniejszy desing jaki udało się stworzyć!

odpowiedz
~SS
Opinia z dnia: 12-08-2014

Kichał pies design, bardziej istotne może być to, że: 1. W opisie karty nie ma wyszczególnionej bezpośrednio kwoty całkowitego zadłużenia bieżącego -trzeba je sobie ręcznie policzyć, odejmując od przyznanej kwoty limitu. 2. W opcjach spłaty nie ma "Spłaty całości zadłużenia bieżącego". 3. Spłata zadłużenia przed terminem jest utrudniona przez konieczność wykonywania przelewów krajowych. 4. W opcjach "powiadomień" dla kart nie ma przypomnienia o zbliżającym się terminie spłaty choćby kwoty minimalnej. Kruczki-sztuczki obliczone rzecz jasna na maksymalne skołowanie posiadacza i wpuszczenie go w przeterminowanie długu. Mam pomału tego dość

odpowiedz